Foreto
Wróć
Igor Orlicki
Prezes UniLight, szkoleniowiec

Chętnie opowiem Ci jak zacząłem zdobywać nagrody w konkursach przemówień publicznych i dostawać oferty prowadzenia konferencji kiedy wcześniej nie miałem praktycznie żadnego doświadczenia na scenie i postaram się dać Ci pomysły jak to zaadaptować do Twojej rzeczywistości.

Jestem bardzo silnym zwolennikiem świadomego myślenia i siły jaką niesie ono ze sobą.

Pasjonuje się życiem, tworzeniem i uczestniczeniem w projektach, które dają mi radość.

Stworzyłem projekt Unilight m.in. po to, aby pomagać ludziom wchodzić na nowe poziomy w wystąpieniach publicznych oraz zrozumieniu samego siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Głęboko wierze, że mając świadomość pewnych faktów i odpowiednio ukierunkowując swoją akcję, możemy zmieniać świat i siebie ku „lepszemu” – jakkolwiek to sobie zdefiniujemy. Mam wizję stworzenia brandu zrzeszającego ludzi, którzy chcą zmieniać świat na lepszy poprzez konstruktywne rozwiązania.

  • W czym się specjalizuję: Wystąpienia publiczne, email marketing, pokazywanie nowych perspektyw działania i myślenia, w różnych celach, ale najczęściej związanych z przekraczaniem własnych mentalnych barier.
  • Jakie mam doświadczenie: Wieloletnie jako były prezes, a aktualnie uczestnik klubu Toastmasters Sopot Leaders. Prowadzę również szkolenia w ramach projektu Unilight i mam paroletnie doświadczenie w branży obsługi klienta. Jeżeli chcesz przeczytać o mnie więcej, zapraszam na moją stronę i profil na LinkedIn.
  • Czym się zajmuję: Trener na szkoleniach i konferencjach. Speaker i prowadzący wydarzenia okazjonalne. Prowadzę również bloga pizzo-żerca gdzie dziele się informacjami o jednej z moich pasji. Na co dzień pracuję jako Account Manager.
  • Czym się pasjonuję: Wydobywaniem z ludzi ich ukrytego potencjału oraz realizacja budujących i dla mnie istotnych z różnych względów projektów.
  • Kogo poszukuję: Uczestników szkoleń, partnerów do ciekawej współpracy.
  • Co cenię w ludziach: Oddanie, lojalność, szacunek, otwartość, siłę charakteru i wiele innych.
  • Moje podejście do życia: Kieruj się w życiu swoim prawdziwym głosem.
  • Języki obce, w których możemy porozmawiać: Angielski.